>> Kurumsal Kimlik

 

ARIKAN YAPI İNŞAAT ; Sıcak yuvalar kurma hedefiyle 1976 yılında yola çıkmış ve faaliyetini düsturlarından asla taviz vermeden devam ettirmektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Kuruluşumuzdan bu yana başarı grafiğimizi hızla yükseltirken, hizmet kalitemizi yüksek standartlara yaklaştırma gayreti içinde olduk. Etik anlayışımız ve çalışma prensiplerimizden ödün vermeyerek inşaat sektöründe hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Faaliyet alanımızın içinde;Toplu Konut İnşaatları, Site İnşaatları, villa İnşaatları, Otel İnşaatları, İş Merkezi İnşaatları, ve kat karşılığı inşaat projeleri yer almaktadır.


Konut projelerinde en önemli unsur, deprem yönetmeliğine uygun konutların inşa edilmesidir. Diğer önemli unsurlar ise, konutun zamanında ve taahhüt edilen vakitte teslimatı, kaliteli malzeme ve usta işçiliktir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Çalışan, Tedarikçi ve Müşterilerimiz ile paylaşımlarda bulunarak, kalite bilincinin yerleşmesinde ve sürekliliğine katkı sağlamaktır.

Müşterilerin yerine kendini koyarak, hem beklentileri karşılamaya hem de beklenti oluşumuna dönük sadakat esaslı bağlar oluşturmak. Hızlı, kaliteli, esnek ve düşük maliyetli inşaat projeleri gerçekleştirebilmek için çağın teknolojik gelişimine uygun ürün hizmet gerçekleştirmektir.

Vizyon;

Müşteri Memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak. Daima girişimci,yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek kalitesini yükseltmek.

Misyon ;


Sektördeki isim ve güvenirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak,değerli müşterilerinin memnuniyetini ilk sırada gözeterek,yeni,kaliteli güvenilir huzurlu yaşam birimleri oluşturmak.


 

 
Ali URAL
Yönetim Kurulu Başkanı